Благотворительная ярмарка-акция в "Радужном"

    Дзвінка музика, дівчатка та хлопці з намальованими на щічках гілочками калини, кругом розвішані барвисті платки та рушники, циганки з картами й навіть свій ведмідь – в «Райдужному» ярмарок!

  

  

    Як справжні берегині, керівники гуртків в національному українському одязі разом з дітьми готові зустрічати гостей, але ніхто не зайде на ярмарок без пісні і танцю, за тим уважно стежить хлопець-зазивала, він й товар рекламує, й гостей вітає. Серед веселощів й ярмаркових розваг є у райдужат час для доброї справи. Протягом всього літа діти роблять на гуртках безліч усіляких красивих речей, це і кукли-мотанки, й м’які іграшки з запахом кави чи кориці, обереги з зерна на багатство та довге життя, тощо. Все це можна купити на ярмарку за гроші, які існують тільки в країні дитячих посмішок та літнього щастя, це немов сонячні зайчики, що пригнули з чарівної веселки – символу цього табору, вони так й називаються – «райдужки».

  

  

    Свої чесно зароблені райдужки діти могли витратити на солодощі, розваги, подарунки, але сьогодні на святі проходила акція Гуманітарного Штабу Фонду Рината Ахметова «Ми – Україна, одна родина» кожен з дітей міг передати куплену на ярмарку річ для дітей з Донецька. Діти відверто від чистого серця приносили нові й нові іграшки на стіл Гуманітарного Штабу, для більшості з них незрозумілі нові кордони та перепустки, вони далекі від дорослих розмов про перемовини та перемир’я, але вони вже знають, що таке війна… 

  

  

 

    Діти першого загону написали вірш до дітей з Донецька:

    Долоня до серця,

    А серце в огні.

    Відкрий свою душу,

    Та й всміхнися мені!

    Тільки доброта в серці може розтопити лють й страх війни, а коли все це ще й зроблено дитячими ручками, то нам дорослим залишається тільки вірити, що ці діти будуть жити в мирній та квітучій Україні.