Від серця України – до серця дитини…

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди.

Моя рідна ненько - Україно, як багато вже сказано про твою мальовничість та неперевершеність, оспівано красу кожного твого куточка та сказано побажань щодо миру та спокою твоїх братів та сестер! Ніколи ще ми не переживали за долю України так сильно, ніколи так не хотіли сказати їй, як любимо таку міцну та незалежну державу.

Мешканці Сонячної країни завжди були не байдужі до долі рідної країни. Усі ми любимо та плекаємо українську мову, з особливою ніжністю ставимось до дітей – майбутнього України, до усіх свят та традицій нашого народу.

І, як доказ цього, у ДЗОіВ «Сонячний» пройшов святковий захід, присвячений історії становлення України як самостійної, сильної та могутньої держави. Кожен номер концертної програми був підготовлений з особливою любов’ю та щирістю. Діти та дорослі дійсно пройнялися духом української національної думки, показали усім, що частинка такої чарівної країни, як Україна, живе у кожному, розпалюючись з кожним днем усе яскравіше.

Такі заходи для нас не є новими, однак кожного разу знаходиться щось настільки цікаве, ще не бачене, що доводить невпинність розвитку та зростання України як держави. Держави, де завжди сяє сонце щиро та посміхаються діти!

Любіть у труді, у коханні, у бою,

як піню, що лине зорею…

Всім серцем любіть Україну свою –

І вічні ми будемо з нею!